Wie is wie

Het Bestuur

Voorzitter Anouk Grosveld voorzitter@ltcdemeent.nl
Vice Voorzitter Joost Geerling vicevoorzitter@ltcdemeent.nl
Secretaris Paul Geerts info@ltcdemeent.nl
Penningmeester Jan de Waal penningmeester@ltcdemeent.nl

De Commissies

Bar Com. Joost Geerling bar@ltcdemeent.nl
Jeugd Com. Bart Ranke jcvoorzitter@ltcdemeent.nl
Open Toernooi Com. Joost Geerling info@openmeent.nl
Sponsor Com. Roel Piera sponsoring@ltcdemeent.nl
Accomodatie Com. Aanspreekpunt – George Huisman
Recreatie Com. Petra Rosier
Marjolijn Luteijn
Edith Janmaat
Petra Wouterse
Berry van de Ven
Job IJzerman
Fred Ohm
recreatie@ltcdemeent.nl
Technische commissie Marjan van der Schoot Ellen Rosman, Marleen Vleming, Rob Maas tc@ltcdemeent.nl
VCL (Veren. Comp. Leider) – Marjan van der Schoot tc@ltcdemeent.nl
Bardienst coördinatie Valesqua de Waal bardienst@ltcdemeent.nl
Ledenadministratie Barbara Hermans (06-14139722) administratie@ltcdemeent.nl
Website beheerder Robert Kranendonk webmaster@ltcdemeent.nl

Leden die zijn geïnteresseerd in werkzaamheden voor de club binnen een commissie adviseren wij contact op te nemen met de betreffende commissievoorzitter of aanspreekpunt om meer info te krijgen en je aan te melden.