Thuiswedstrijden 2017 voorjaar

Donderdag


Dames Dubbel - 3e klasse

Starttijd: 10.00 uur
Banen: 4 en 5

6 april 2017:
L.T.C. De Meent 1 – T.V. Bosch en Duin 1

20 april 2017:
L.T.C. De Meent 1 – T.V. Wilnis 2

18 mei 2017:
L.T.C. De Meent 1 – Larense L.T.C. 3

20170408 -Wedstrijden VJC 2017 donderdag

Vrijdagochtend


Starttijd: 10.00 uur

7 april 2017:
L.T.C. De Meent 2 (GD 50+ Open) – T.V. I.T.L. 1

14 april 2017:
L.T.C. De Meent 1 (GD 50+ Open) – T.V. Rijnhuyse 1
L.T.C. De Meent 1 (HD 2e klasse) – T.V. Linschoten 1

21 april 2017:
L.T.C. De Meent 2 (GD 50+ Open) – T.V. Huizen 2

5 mei 2017:
L.T.C. De Meent 1 (GD 50+ Open) – T.V. De Heksenmeppers 1
L.T.C. De Meent 1 (HD 50+ 2e klasse) – T.V. Huizen 2

12 mei 2017:
L.T.C. De Meent 2 (GD 50+ Open) – Tulip TV Hilversum 1

19 mei 2017:
09.00 uur: L.T.C. De Meent 1 (DD 35+ 3e klasse) – T.C. ’t Laer 2
(partij van de vrijdagavond)
10.00 uur: L.T.C. De Meent 1 (GD 50+ Open) – T.V. Montfoort 1
10.00 uur: L.T.C. De Meent 1 (HD 50+ 2e klasse) – L.T.C. Vechtlust 2

26 mei 2017:
L.T.C. De Meent 1 (HD 50+ 2e klasse) – L.T.C. Loenen 1

20170408 -Wedstrijden VJC 2017 vrijdagochtend

Vrijdagavond


Tijd: 19.00 uur

2 juni 2017: inhaalwedstrijden
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 3e klasse)
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 4e klasse)
L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 3e klasse)

7 april 2017:
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 4e klasse) – Baarnse LTC 5
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 3e klasse) – L.T.C. Loenen 2
L.T.C. De Meent 1 (DD 35+ 3e klasse) – L.T.V. De Bijvanck 1

14 april 2017:
L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 3e klasse) – L.T.C. Soestdijk 1
L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ 3e klasse) – T.V. de Ronde Venen 2
L.T.C. De Meent 2 (DD 17+ 3e klasse) – L.T.V. Breukelen 2
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 4e klasse) – De Hakkelaars 3

21 april 2017:
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 4e klasse) – T.V. Westerveld 1
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 3e klasse) – T.V. Holl. Rading 2
L.T.C. De Meent 1 (DD 35+ 3e klasse) – T.C. Bosheim 2

5 mei 2017:
L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 3e klasse) – ATC Buiten 1
L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ 3e klasse) – L.T.V. Vianen 1
L.T.C. De Meent 2 (DD 17+ 3e klasse) – L.T. Kockengen 1
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 4e klasse) – T.V. Het Nieuwe Land 3

12 mei 2017:
L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 3e klasse) – T.V. Het Kraaienveld 1
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 3e klasse) – T.C. Bilthoven 5
L.T.C. De Meent 2 (DD 17+ 3e klasse) – T.V. de Ronde Venen 2
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 4e klasse) – G.L.T.C. Het Spieghel 3

19 mei 2017:
L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ 3e klasse) – T.V. de Heksenmeppers 3
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 4e klasse) – H.L.T.C. de Kuil 3

26 mei 2017:
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 4e klasse) – T.V. Joymere 1
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 3e klasse) – T.V. Joymere 1=2
L.T.C. De Meent 1 (DD 35+ 3e klasse) – T.V. Naarden 3

Wedstrijden VJC 2017 vrijdagavond-versie 2
20170408 Banenindeling vrijdagavond VJC 2017


Zaterdag


8 april 2017:
10:30 L.T.C. De Meent 3 (Dames 17+ 2e klasse) – De Hakkelaars 1
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Heren 17+ Overgangs) – T.C. Hoogland 1
12:00 L.T.C. De Meent 2 (Dames 17+ 1e klasse) – T.V. De Rading 1
13:30 L.T.C. De Meent 1 (Dames 17+ Topklasse) – Z.T.C. Shot 1
13:30 L.T.C. De Meent 5 (Heren 17+ 4e klasse) – T.V. Westerveld 3

15 april 2017:
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Gemengd 17+ 3e klasse) – T.V. Griffensteyn 6
12:00 L.T.C. De Meent 3 (Heren 17+ 2e klasse) – Zuilense T.C. 1
12:00 L.T.C. De Meent 4 (Heren 17+ 3e klasse) – H.L.T.C. Hoogerheide 5
13:30 L.T.C. De Meent 2 (Heren 17+ 2e klasse) – H.L.T.C. ’t Melkhuisje 2

29 april 2017:
10:30 L.T.C. De Meent 5 (Heren 17+ 4e klasse) – T.V. Naarden 4
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Heren 17+ Overgangs) – Abcouder L.T.C. 1
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Dames 17+ Topklasse) – Veenendaalse TC VTC 1
13:30 L.T.C. De Meent 2 (Dames 17+ 1e klasse) – T.C. Domstad 2
13:30 L.T.C. De Meent 3 (Dames 17+ 2e klasse) – Weesper T.C. 1

6 mei 2017:
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Gemengd 17+ 3e klasse)- Weesper T.C. 2
12:00 L.T.C. De Meent 2 (Heren 17+ 2e klasse) – T.C. Bosheim 1
12:00 L.T.C. De Meent 4 (Heren 17+ 3e klasse) – T.V. de Gooise Vallei 1
13:30 L.T.C. De Meent 3 (Heren 17+ 2e klasse) – T.C. Bosheim 2

13 mei 2017:
12:00 L.T.C. De Meent 3 (Dames 17+ 2e klasse) – H.L.T.C. de Kuil 5
12:00 L.T.C. De Meent 4 (Heren 17+ 3e klasse) – H.L.T.C. ’t Melkhuisje 3
12:00 L.T.C. De Meent 5 (Heren 17+ 4e klasse) – T.C. ’t Laer 3
13:30 L.T.C. De Meent 1 (Gemengd 17+ 3e klasse)- TV Baambrugge 2

20 mei 2017:
10:30 L.T.C. De Meent 3 (Heren 17+ 2e klasse) – tc Atalanta 2
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Dames 17+ Topklasse) – T.C. de Linden 1
12:00 L.T.C. De Meent 2 (Heren 17+ 2e klasse) – T.V. in Zon en Wind 1
13:30 L.T.C. De Meent 1 (Heren 17+ Overgangs) – VLTV 1
13:30 L.T.C. De Meent 2 (Dames 17+ 1e klasse) – T.V. Naarden 1

27 mei 2017:
10:30 L.T.C. De Meent 2 (Dames 17+ 1e klasse) – G.L.T.C. Het Spieghel 1
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Heren 17+ Overgangs) – H.L.T.C. ’t Melkhuisje 1
12:00 L.T.C. De Meent 1 (Dames 17+ Topklasse) – B.L.T.C. De Niënhof 1
13:30 L.T.C. De Meent 3 (Dames 17+ 2e klasse) – G.L.T.C. Het Spieghel 2
13:30 L.T.C. De Meent 5 (Heren 17+ 4e klasse) – Tulip TV Hilversum 8

VJC 2017 – thuiswedstrijden zaterdag-versie 3

Zondag


Zondag 9 april 2017: alleen jeugdteams thuis

MAANDAG 17 APRIL 2017!!!:
10:30 L.T.C. De Meent 1 (DD 4e klasse) – L.T.V. de Bijvanck 1
13:30 L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 4e klasse) – TV Schalkwijk … 2

Zondag 30 april 2017: alleen jeugdteams thuis

Zondag 7 mei 2017:
10:30 L.T.C. De Meent 1 (DD 4e klasse) – L.T.V. de Bijvanck 1
13:30 L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 4e klasse) – TV Schalkwijk … 2

Zondag 14 mei 2017:
13:30 L.T.C. De Meent 1 (DD 4e klasse) – T.V. Huizen 1

Zondag 21 mei 2017:
13:30 L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 4e klasse) – B.L.T.C. Blaricum 2

Zondag 28 mei 2017: alleen jeugdteams thuis

20170408 -Wedstrijden VJC 2017 zondag senioren en jeugd