Teams & Uitslagen & Invallers

Donderdagochtend


6238 - Dames Dubbel 17+ - 3e klasse


12060895 Mariette Scheerboom
10769358 Nel van Luijn
19189117 Marianne Ulrich
12432172 Bernadet Ravesloot
14099047 Corry van Eendenburg

GSM: 06-11409300

Uitslagen

Vrijdagochtend



6403 - Gemengd Dubbel 1 - 50+


12675415 Marian Debets
13327240 Willem Wientjes
13991787 Alie ten Have
15756661 Peter van Dijk

GSM: 06 -26276684

Uitslagen


6401 - Gemengd Dubbel 2 50+


10768955 Adri Frank
10765425 Margreet de Blois
10768823 Riet Boerhout
11621141 Erik Kleisen
12851884 Jan van Dongen
11747021 Jaap Frank

GSM: 06-12318173

Uitslagen

6641 - Heren Dubbel 50+ 2e klasse

10769102 Frits Hogenbirk
11415223 Bernard Diepenveen
15694720 Fred Wolfs
13250493 Ruud Tinholt

GSM: 06-14905319

Uitslagen



Vrijdagavond



7221 - Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse


21566771 Fred Ohm
14151812 Marjan Wagenmakers
14398494 Edith Janmaat
25789414 Jacques van de Broek
14151820 Roel Piera

GSM: 06-31952813

Uitslagen


7616 Heren Dubbel 1 17+ 3e klasse


14933853 Arthur Bakker
19037082 Willem-Jan van der Stok
28813642 Frits van Alem
11600411 Rob Maas
24987484 Klaas Ratsma
27071774 Job IJzerman

GSM: 06-51152693

Uitslagen


7829 Heren Dubbel 1 35+ 4e klasse


18454593 Gert van Bergen
21093202 Michel Keizer
21232202 Berry van de Ven
21093288 Marcel Peijs
27598799 Ed Prins

GSM: 06-21859402

Uitslagen


8029 Dames Dubbel 17+ 3e klasse


27386783 Astrid de Boer
22524126 Sophie van Stokkum
23703008 Niki van Rhee
14798042 Michèle Zwarts
24173223 Hilde Jaarsma
27671607 Heleen Greuters

GSM: 06-43142587

Uitslagen


8030 Dames Dubbel 35+ 3e klasse


24906581 Gerda van der Poel
27415104 Marjan vd Schoot
19730810 Adrienne Buijs
14535939 Evelien Bakker

GSM: 06-29585593

Uitslagen


8224 Dames Dubbel 35+ 3e klasse


17208130 Marjolijn Luteijn
14810662 Petra Rosier
20236077 Sabina Kerklingh-Sloots
18454518 Barbara Wolvius
18105831 Ylva Kramer
19533888 Marleen Westerling

GSM: 06-42260270

Uitslagen


8245 Dames Dubbel 35+ 4e klasse


13904787 Jacqueline Hamhuis
16545982 Petra Wouterse
22244190 Manon Lubbers
22315969 Miriam Dingenouts
20235976 Annet Kortz-Breed
15938247 Esther Geerling-Heer

GSM: 06-44699887

Uitslagen



Zaterdag



3207 Heren 17+ / Overgangsklasse


13847341 Lars Jongkind
13904752 Tiezem de Ruijter
14099152 Erik Goris
17102995 Julien Maugenest
13186388 Marco Barneveld

GSM: 06-19838406

Uitslagen


3252 Heren 17+ / 2e klasse


12506583 Bram van Muijzenberg
14295237 Bart Ranke
12761710 Bob Timmerman
13904825 Erwin Goris

GSM: 06-53399081

Uitslagen


3255 Heren 17+ / 2e klasse


10769269 Robbert Keijer
10767185 Jan de Gooijer
12698784 Joris Huisman
11309997 Jeroen Huisman
13328328 Miro Peters
15335860 Jonathan Jeurissen

GSM: 06-22281125

Uitslagen


3283 Heren 17+ / 3e klasse


13441302 Pieter Laban
26567407 Hans Joosten
27543013 Mark Popelier
10615814 Arne Leffring
13067877 Koen Laarhoven
10722491 Philip van Barneveld
25747037 Sjoerd Melsert

GSM: 06-38104865

Uitslagen


3311 Heren 17+ / 4e klasse


20761899 Jorre Rienstra
26058936 Johan v. Vulpen
22485244 Tom Mohrmann
20640919 Paul Tonis
17210151 Johan Crijnen

GSM: 06-46061582

Uitslagen


3066 Gemengd dubbel 17+ / 3e klasse


13836404 Stefan van Brakel
10769005 Saskia Blommestijn
10769625 Wendy Steenbergen
10768793 Arjan van den Berg

GSM: 06-30003010

Uitslagen


3400 Dames 17+ / Topklasse


12116998 Paulien Meijer
14160390 Louise de Haan
16199162 Kim Geutjes
13474189 Inge Zijlstra
18251919 Francien de Pree

GSM: 06-52431689

Uitslagen


3429 Dames 17+ / 1e klasse


10769072 Jolanda van der Heijden
10769218 Andrea Keijer
17948541 Barbara Hermans
16974077 Chan Gademan
10769420 Yvonne Baggerman
11478535 Antoinette Haverkamp

GSM: 06-53790208

Uitslagen


3449 Dames 17+ / 2e klasse


22016716 Wilma Zinger
14183854 Angelique Abels
20560249 Lisette van Weeren
16689186 Anouk Grosveld
25772058 Marleen Vleming

GSM: 06-18555607

Uitslagen


Zondag



2055 Heren 35+ 4e klasse


12159158 Rico Hetharia
13266632 Michiel van Everdingen
23767219 Paul Geerts
26927292 Hwie-Bing Kwee
29895448 Ludo Galesloot

GSM: 06-10866359

Uitslagen


1102 Dames Dubbel 35+ 4e klasse


30495067 Christa Deetman-Enter
30588499 Merei Aras
21972206 Kiki Moens
30597706 Daniëlle Poortenaar
17047358 Alexandra Prins
30544351 Miranda van Manen
27900355 Stefanie de Vos
30658667 Mirjam Hekker

GSM: 06-18084553

Uitslagen



Invallers



vrijdagavond
17188369 Corinne Visscher – 8
31147208 Nicole Westerwoudt – 9

vrijdagavond/zaterdag/zondag
30800153 Hendrik-Jan Beuningh – 9 – 8
06-14927768

geen dag opgegeven
31256104 Caroline Matulessy – 9 – 9 (in verleden C1)
06-52474549
22016708 Martijn Fianen – 8 – 7
06-16531291
22247327 Carolina Janssen – 7 – 7
06-24261720