Teams & Uitslagen

Dinsdag


6013 - Dames Dubbel 1 - 1e klasse


Emmy van Dolder    (captain)
Britta Grader
Ellen Rosman
Mieke Bernard

Klik hier voor de standen & uitslagen.

5809 - Dames 1 - 1e klasse


Marjolein Luteijn    (captain)
Petra Rosier
Ylva Kramer
Marleen Westerling
Sabine Kerklingh-Sloots
Barbara Wolvius

Klik hier voor de standen & uitslagen.

Vrijdagochtend


6606 - Heren Dubbel 1 50+


Frits Hogenbirk    (captain)
Bernard Diepenveen
Ruud Tinholt
Fred Wolfs

Klik hier voor de standen & uitslagen.

6403 Gemengd Dubbel 1 - 50+


Marian Debets    (captain)
Adri Voogt
Joop Voogt
Willem Wientjes

Klik hier voor de standen & uitslagen.

6401 - Gemengd Dubbel 2 50+


Adri Frank    (captain)
Jaap Frank
Riet Boerhout
Margreet de Blois
Erik Kleisen

Klik hier voor de standen & uitslagen.

Vrijdagavond


7232 - Gemengd Dubbel 1 17+ 4e klasse


Evelien Bakker    (captain)
Gerda van der Poel
Sophie van Stokkum
Hilde Jaarsma
Marijn van der Drift
Charles Schouten
Rene Haarman

Klik hier voor de standen & uitslagen.


7416 Gemengd Dubbel 1 35+ 3e klasse


Marleen Vleming    (captain)
Marjan Wagenmakers
Edith Janmaat
Jacques van de Broek
Rob Maas
Roel Piera

Klik hier voor de standen & uitslagen.


7611 Heren Dubbel 1 17+ 3e klasse


Klaas Ratsma    (captain)
Willem-Jan Stok
Frits van Alem
Fred Ohm
Eddy Bleuel
Arthur Bakker

Klik hier voor de standen & uitslagen.


7812 Heren Dubbel 1 35+ 3e klasse


Ed Prins    (captain)
Gert van Bergen
Berry van de Ven
Michel Keizer
Marcel Peis

Klik hier voor de standen & uitslagen.


8212 Dames Dubbel 1 35+ 3e klasse


Anouk Grosveld    (captain)
Michelle Zwarts
Marjolein Ophof
Heleen Greuters

Klik hier voor de standen & uitslagen.


8233 Dames Dubbel 2 35+ 4e klasse


Marjan vd Schoot    (captain)
Susanne Akerboom
Amerens de Jonge
Adrienne Buijs

Klik hier voor de standen & uitslagen.


Zaterdag


3217 Heren 1 17+ Hoofdklasse


Lars Jongkind    (captain)
Tiezem de Ruijter
Marco Barneveld
Julien Maugenest
Erik Goris

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3251 Heren 2 17+ 2e klasse


Martijn vd Berg    (captain)
Jeroen Huisman
Robbert Keijer
Jan de Gooijer
Marc Thiers
Bas de Rooy
Joris Huisman

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3254 Heren 3 17+ 2e klasse


Bram vd Muijzenberg    (captain)
Wietse Schouten
Sebas van Hoegee
Frank Wolfs
Miro Peters

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3286 Heren 4 17+ 3e klasse


Pieter Laban    (captain)
Hans Joosten
Mark Popelier
Arne Leffring
Koen Laarhoven

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3312 Heren 5 17+ 4e klasse


Joost Pessers    (captain)
Johan Crijnen
Tom Mohrman
Paul Tonis
Johan van Vulpen
Jorre Rienstra
Jouko van der Mast

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3651 Heren 1 35+ 3e klasse


Peter Sloothaak    (captain)
Mark Blommestein
Louis de Leeuw
Maurice van Bijleveld

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3416 Dames 1 17+ Hoofdklasse


Kim Geutjes    (captain)
Paulien Meijer
Louise de Haan
Inge Zijlstra
Francien de Pree

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3430 Dames 2 17+ 1e klasse


Yvonne Baggerman    (captain)
Chan Gademan
Aileen Jones
Andrea Keijer
Jolanda vd Heijden
Barbara Hermans

Klik hier voor de standen & uitslagen.


3071 Gemengd 1 17+ 3e klasse


Stefan vd Brakel    (captain)
Danny Hommerson
Saskia Blommestein
Wendy Steenbergen

Klik hier voor de standen & uitslagen.



Zondag


0641 Heren 1 17+ 6e klasse


Sybe Piera    (captain)
Hielke Piera
Rutger Mosterd
Thomas Spil
Coen Rozenbeek

Klik hier voor de standen & uitslagen.

2057 Heren 1 35+ 4e klasse


Rico Hetharia    (captain)
Michiel van Everdingen
Paul Geerts
Hwie-Bing Kwee
Job IJzerman

Klik hier voor de standen en uitslagen.