Dinsdag Ochtend


5081 - Dames Dubbel - 1e klasse


10817743 Mieke Bernard 6
13060856 Emmy van Dolder 7
11712228 Nel Driest 6
20236182 Britta Grader 6
12735825 Ellen Rosman 6

GSM: 06-15433316

Uitslagen

Donderdag Ochtend


6017 - Dames Dubbel - 3e klasse


10769358 Nel van Luijn 7
12060895 Mariette Scheerboom 7
19189117 Marianne Ulrich 8
10768947 Marjolein de Fisser 7

GSM: 06-11409300

Uitslagen

Vrijdag Ochtend



6403 - Gemengd Dubbel 1 - 50+


12675415 Marian Debets 7
13327240 Willem Wientjes 7
13991787 Alie ten Have 7
15756661 Peter van Dijk 7

GSM: 06 -26276684

Uitslagen


6401 - Gemengd Dubbel 2 50+


10768955 Adri Frank 7
10765425 Margreet de Blois 7
10768823 Riet Boerhout 8
11621141 Erik Kleisen 7
12851884 Jan van Dongen 8
11747021 Jaap Frank 8

GSM: 06-12318173

Uitslagen


6611 - Heren Dubbel 50+


11415223 B. Diepenveen 8
10769102 Frits Hogenbirk 8
15694720 Fred Wolfs 8
13250493 Ruud Tinholt 8

GSM: 06-14905319

Uitslagen



Vrijdag Avond



7218 - Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse


25772058 Marleen Vleming 7
14151812 Marjan Wagenmakers 7
14398494 Edith Janmaat 8
25789414 Jacques van de Broek 8
21566771 Fred Ohm 8
14151820 Roel Piera 8

GSM: 06-21826859

Uitslagen


7619 Heren Dubbel 1 17+ 3e klasse


19037082 Willem-Jan van der Stok 8
28813642 Frits van Alem 7
11600411 Rob Maas 7
14933853 Arthur Bakker 7
24987484 Klaas Ratsma 7
27071774 Job IJzerman 8

GSM: 06-53129878

Uitslagen


7822 Heren Dubbel 1 35+ 4e klasse


21093202 Michel Keizer 8
18454593 Gert van Bergen 8
21232202 Berry van de Ven 8
21093288 Marcel Peijs 8
27598799 Ed Prins 7

GSM: 06-21859402

Uitslagen


8026 Dames Dubbel 17+ 3e klasse


27386783 Astrid de Boer 8
14774771 Marjolein Ophof 8
23703008 Niki van Rhee 8
14798042 Michèle Zwarts 7
24173223 Hilde Jaarsma 7

GSM: 06-12059570

Uitslagen


8220 Dames Dubbel 35+ 3e klasse


17208130 Marjolijn Luteijn 7
14810662 Petra Rosier 7
20236077 Sabina Kerklingh-Sloots 8
18454518 Barbara Wolvius 7
18105831 Ylva Kramer 8

GSM: 06-42260270

Uitslagen


8221 Dames Dubbel 35+ 3e klasse


27415104 Marjan vd Schoot 7
27544494 Amerens de Jonge 7
19730810 Adrienne Buijs 7
14535939 Evelien Bakker 8
24906581 Gerda van der Poel 8

GSM: 06-53153143

Uitslagen


8241 Dames Dubbel 35+ 4e klasse


16545982 Petra Wouterse 7
18456197 Christa Peters 8
18105327 Gine Reinink 8
22244190 Manon Lubbers 8
22315969 Miriam Dingenouts 8
13904787 Jacqueline Hamhuis 8
20235976 Annet Breed 8

GSM: 06-20567732

Uitslagen



Zaterdag



3207 Heren 17+ / Overgangsklasse


13847341 Lars Jongkind 3 3
13904752 Tiezem de Ruijter 4 3
14099152 Erik Goris 2 2
17102995 Julien Maugenest 2 3
13186388 Marco Barneveld 6 4

GSM: 06-19838406

Uitslagen


3252 Heren 17+ / 2e klasse


10767185 Jan de Gooijer 5 5
12698784 Joris Huisman 6 5
23222360 Peter Keijer 5 5
11309997 Jeroen Huisman 4 5
12237507 Bas de Rooij 6 5
10769269 Robbert Keijer 5 5
13060880 Dennis Barneveld 6 5
19189109 Martijn van den Berg 6 6

GSM: 06-22281125

Uitslagen


3282 Heren 17+ / 3e klasse


13441302 Pieter Laban 6 6
26567407 Hans Joosten 7 6
27543013 Mark Popelier 6 6
10615814 Arne Leffring 8 7
13067877 Koen Laarhoven 7 6
10722491 Philip van Barneveld 7 6
12506583 Bram van Muijzenberg 6 5
14295237 Bart Ranke 5 5
25747037 Sjoerd Melsert 5 6

GSM: 06-38104865

Uitslagen


3648 Heren 35+ / 3e klasse


20761899 Jorre Rienstra 8 8
26058936 Johan v. Vulpen 7 6
22485244 Tom Mohrmann 6 6
20640919 Paul Tonis 7 6
21093296 Joost Pessers 6 6
10124861 Jouko vd Mast 6 7
17210151 Johan Crijnen 6 6

GSM: 06-38828491

Uitslagen


3070 Gemengd dubbel 17+ / 3e klasse


10769005 Saskia Blommestijn 5 6
10769625 Wendy Steenbergen 6 6
13836404 Stefan van Brakel 6 6
14673150 Jurgen Huisman
13207512 Micha Donkervoort 8 7

GSM: 06-30003010

Uitslagen


3408 Dames 17+ / Overgangsklasse


14160390 Louise de Haan 4 4
12116998 Paulien Meijer 3 3
16199162 Kim Geutjes 5 4
13474189 Inge Zijlstra 4 4
18251919 Francien de Pree 4 4

GSM: 06-52431689

Uitslagen


3432 Dames 17+ / 1e klasse


10769072 Jolanda van der Heijden 4 4
10769218 Andrea Keijer 6 5
17948541 Barbara Hermans 6 6
16974077 Chan Gademan 6 7
10769420 Yvonne Baggerman 6 7
28187687 Aileen Jones 7 6

GSM: 06-20781797

Uitslagen


3448 Dames 17+ / 2e klasse


14183854 Angelique Abels 6 6
20560249 Lisette van Weeren 7 6
22016716 Wilma Zinger 8 8
16689186 Anouk Grosveld 8 7

GSM: 06-40030195

Uitslagen


Zondag



2055 Heren 35+ 4e klasse


13266632 Michiel van Everdingen 7 8
23767219 Paul Geerts 8 8
26927292 Hwie-Bing Kwee 8 8
29895448 Ludo Galesloot 8 8
12159158 Rico Hetharia 8 7

GSM: 06-52532665

Uitslagen


1119 Dames Dubbel 35+ 4e klasse


30588499 Merei Aras 9 9
21972206 Kiki Moens 8 8
30597706 Daniëlle Poortenaar 9 9
17047358 Alexandra Prins 8 8
30495067 Christa Enter 9 9
30544351 Miranda van Manen 9 9
27900355 Stefanie de Vos 8 8
30658667 Mirjam Hekker 9 9

GSM: 06-53178743

Uitslagen



Invallers



11939869 Eddy Bleuel 8 8
18383394 Aleid van Schrier 8 8
11747013 Rene Boin 6 6
12016950 Onno Maaskant 6 5
12432172 Bernadet Ravesloot 8 8
10768793 Arjan van den Berg (06-28958909) 6 6
24400521 Tineke Segaar (di/do) 8 8