Thuiswedstrijden 2016 najaar

Vrijdagavond


Tijd: 19.00 uur

16 september 2016:
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 3e klasse) – Tulip Hilversum 1
L.T.C. De Meent 1 (DD 35+ 3e klasse) – TV Groenekan 1
L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 3e klasse) – TC Bosheim 1
L.T.C. De Meent 3 (DD 35+ 3e klasse) – Tulip Hilversum 1

23 september 2016:
L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ 2e klasse) – LTV Flehite 3
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – Zuilense TC 1
L.T.C. De Meent 2 (HD 35+ 3e klasse) – Baarnse LTC 3
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 3e klasse) – Weesper TC 1

30 september 2016:
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 3e klasse) – Baarnse LTC 2
L.T.C. De Meent 1 (DD 35+ 3e klasse) – TV Luck Raeck 4
L.T.C. De Meent 3 (DD 35+ 3e klasse) – ATC Buiten 2

7 oktober 2016:
L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ 2e klasse) – TV ’t Stort 1
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – De Hakkelaars 1
L.T.C. De Meent 2 (HD 35+ 3e klasse) – Nijkerkse TC 1
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 3e klasse) – Abcouder LTC 1

Onderstaande wedstrijd moet elders of op andere dag gespeeld worden (TC is in overleg aanvoerder):
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 3e klasse) – Tautenburg 2

14 oktober 2016:
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 3e klasse) – TV Joymere 2
L.T.C. De Meent 1 (DD 35+ 3e klasse) – LTV Breukelen 1
L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 3e klasse) – SV PVDV 7
L.T.C. De Meent 3 (DD 35+ 3e klasse) – TC ’t Laer 2

21 oktober 2016:
L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ 2e klasse) – TV FAK 1
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – HLTC de Kuil 4
L.T.C. De Meent 2 (HD 35+ 3e klasse) – Weesper TC 1
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 3e klasse) – LT Kockengen 2

28 oktober 2016:
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – LTC Loenen 1
L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 3e klasse) – TV de Rading 1
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 3e klasse) – TV IJburg 3
L.T.C. De Meent 3 (DD 35+ 3e klasse) – TV de Rading 2

4 november 2016 (inhaalwedstrijden):
L.T.C. De Meent 2 (DD 35+ 3e klasse) – LT Kockengen 2
L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – HLTC de Kuil 4
L.T.C. De Meent 1 (HD 35+ 3e klasse) – Tautenburg 2
L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ 2e klasse) – LTV Flehite 3

Zaterdag


17 september 2016:
12.00 L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ Hoofdkl.) – LTC Vechtlust 1
12.00 L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 1e klasse) – TV Nieuw Vennep 1
13.30 L.T.C. De Meent 2 (HD 17+ 1e klasse) – De Hakkelaars 1
13.30 L.T.C. De Meent 3 (HD 17+ 2e klasse) – TV Naarden 1

24 september 2016:
12.00 L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – TV Kudelstaart 1
12.00 L.T.C. De Meent 4 (HD 17+ 3e klasse) – Hoogerheide 3
13.30 L.T.C. De Meent 2 (DD 17+ 2e klasse) – TV De Eemslag 2
13.30 L.T.C. De Meent 5 (HD 17+ 3e klasse) – Het Nieuwe Land 3

1 oktober 2016:
12.00 L.T.C. De Meent 2 (HD 17+ 1e klasse) – Joy Jaagpad 1
12.00 L.T.C. De Meent 3 (HD 17+ 2e klasse) – Het Spieghel 1
13.30 L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ Hoofdkl.) – Bakkershaag 1
13.30 L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 1e klasse) – BLTC De Niënhof 1

8 oktober 2016:
12.00 L.T.C. De Meent 4 (HD 17+ 3e klasse) – Gooise Vallei 2
12.00 L.T.C. De Meent 5 (HD 17+ 3e klasse) – LTV de Bijvanck 5
13.30 L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – TC de Algemene 2
13.30 L.T.C. De Meent 2 (DD 17+ 2e klasse) – Hoogerheide 1

15 oktober 2016:
10.00 Dukenburg Smash 1 (HD 17+ Hoofdkl.) – L.T.C. de Meent 1
12.00 L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 1e klasse) – VLTV 1
12.00 L.T.C. De Meent 3 (HD 17+ 2e klasse) – Hoogerheide 2
13.30 L.T.C. De Meent 2 (DD 17+ 2e klasse) – Het Spieghel 1
13.30 L.T.C. De Meent 2 (HD 17+ 1e klasse) – Het Nieuwe Land 1

22 oktober 2016:
12.00 L.T.C. De Meent 1 (HD 17+ Hoofdkl.) – Hoogerheide 1
12.00 L.T.C. De Meent 4 (HD 17+ 3e klasse) – TC Bosheim 1
13.30 L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – TV Spaarndam 1
13.30 L.T.C. De Meent 5 (HD 17+ 3e klasse) – TV De Gouwen 2

29 oktober 2016:
12.00 L.T.C. De Meent 1 (DD 17+ 2e klasse) – TC Amstelpark 1
12.00 L.T.C. De Meent 5 (HD 17+ 3e klasse) – BLTC Blaricum 1

5 november 2016 (inhaalwedstrijd 15.10.2016):
12.00 L.T.C. De Meent 1 (GD 17+ 1e klasse) – VLTV 1